zdravé chudnutie

Zdravý spôsob redukcie váhy


Čaká vás operácia a vy potrebujete do termínu schudnúť? Trpíte bolesťami kĺbov? Máte spomalený metabolizmus a naháňa vás vysoký krvný tlak či cholesterol? Cítite, že potrebujete upraviť stravu celej rodiny vrátane vašich detí? Alebo sa už v plavkách necítite tak ako kedysi? Tento program je určený práve vám. Rada vás privítam v mojej poradni a za vašim cieľom budem kráčať spolu s vami. Nezostaňte v tom sami, som tu predsa pre vás.

svojim klientom som pomohla schudnúť dohromady viac než 500 kg

535 kg

Ako výživová špecialistka som svojim klientom pomohla schudnúť dohromady viac než 500 kg. Dennodenne stretávať ľudí blížiacich sa k svojmu cieľu je pre mňa veľmi motivujúce. Mojimi klientami nie sú len dospelí, ale aj tínedžeri a deti. Nadváha či obezita postihujú z rôznych príčin všetky vekové kategórie a ja som svedkom toho, že všetci bez ohľadu na vek dokážu toto ochorenie navždy zvrátiť alebo minimálne zastaviť.

K tomu, aby ste schudli a udržali si stabilnú hmotnosť, nemusíte zachádzať do extrémov! Sama som toho príkladom so svojou dlhodobo nemennou váhou, hoci každý, kto ma pozná, vie, že som milovníčkou dobrého jedla. Vo svojej kuchyni sa najviac snažím o to, aby moje recepty boli chutné, nutrične vyvážené a nepripomínali diétu. Existuje množstvo diét a teórií zdravého stravovania, osobne sa prikláňam k niekoľkým z nich, ortodoxne však nenasledujem ani jednu. Jedlo pre mňa znamená viac, než len diétu. Je v ňom ukrytá tradícia, harmónia, láska, terapia aj zdravie.

Samozrejme, že v oblasti výživy sa kontinuálne vzdelávam. Hoci liečba môjho ochorenia si vyžaduje najmä empirické skúsenosti, aktívne sledujem aj vedecké poznatky v oblasti výživy a opieram sa o ne v praxi. Neustále hľadám tú správnu strednú cestu pre uspokojenie individuálnych potrieb klientov aj tých svojich. Ja som pochopiteľne musela zmeniť svoj pohľad na jedlo, avšak výsledok tejto zmeny vnímam veľmi pozitívne a budem nesmierne rada, keď moja kuchyňa zmení život k lepšiemu aj vám.Čo tento program zahŕňa:


Objednajte sa prosím na tel. čísle 0915 229 909